Kurumsal

Bizi Tanıyın

Afyon Çavuşoğlu Kız Öğrenci Yurdu; 40 yıllık tecrübesi ile Afyon, çevre iller ve Bodrum’da faaliyet gösteren Çavuşoğlu Mimari’nin bir projesidir.

Çavuşoğlu Kız Yurdu

Kurumsal
Çavuşoğlu Kız Öğrenci Yurdu bir yurt projesidir.

Geleneksel yurt anlayışının dışında binamız; odaları, yaşama alanları ve terası ile özel bir yurt binası olarak tasarlanmıştır.

Yurdumuz konumu itibari ile Afyonkarahisar’ın tam merkezinde olup, Afyonkarahisar Kocatepe Üniversitesi’nin kampüslerine giden ulaşım araçlarına, restoranlara, kafelere, bütün banka şubelerine ,merkez PTT sine ,fotokopi ,kitap ve kırtasiyeye, her türlü alışveriş ihtiyacınızı karşılayabileceğiniz alışveriş merkezlerine, kuaförlere en fazla 5 dakika yürüme mesafesindedir.

Çavuşoğlu Kız  Öğrenci Yurdu, güleryüzlü hizmeti kendisine ilke edinmiştir. Misafirlerimize en iyi konforu, en iyi kalite ile sağlamak en büyük hedefimizdir.

 

Afyon Çavuşoğlu Kız Öğrenci Yurdu; 40 yıllık tecrübesi ile Afyon, çevre iller ve Bodrum’da faaliyet gösteren Çavuşoğlu Mimari’nin bir projesidir.

Referanslarımız

Çavuşoğlu Mimari’nin referansları arasında Zeyland Alışveriş Merkezi, Alimoğlu Mermer fabrika ve idare binaları, Afyon ve civarında PTT binaları, Et&Balık perakende mağazaları, Bodrum’da özel mülk tasarım ve imalatları bulunmaktadır.

Yurdumuz Hakkında:

Mimari

Afyon’daki geleneksel yurt anlayışının aksine binamız yurt olarak projelendirilmiştir. Bütün odalarımız öğrencilerimizin rahatı düşünülerek; aydınlık, ferah, rahat bir ortam sağlamak amacı ile tasarlanmıştır. Odalarımız ve yaşam alanları modern ve kaliteli mobilyalar ile dekore edilmiştir. Yemek salonumuz tüm hijyen standardlarına uygun olarak, sağlıklı hizmet vermek için organize edilmiştir.

Odalarımızın dekorasyonunda ferahlığı öne çıkarmak için ranza sisteminden kaçınılarak, bazalı yatak kullanılmıştır. Bunun yanında odalarımızda, her öğrenciye rahatlıkla yetecek iki kapaklı dolap ve her öğrenci için yeterli olacak kitaplık bulunmaktadır. Her odaya özel olan banyo ve WC’lerde 1. Sınıf malzeme kullanılmıştır.

Konum

Konumu itibari ile Afyon’un merkezinde faaliyet gösteren yurdumuz, her türlü imkana yürüme mesafesinde bulunmaktadır. Yurdumuzdan 2 dk. Yürüme ile Afyon Kocatepe Üniversitesi’nin kampüslerine giden dolmuşların başlangıç noktasına ulaşabildiğinizden, dolmuş beklemezsiniz ve ayakta yolculuk etmek zorunda da kalmazsınız.

 Çavuşoğlu Kız Yurdu