T.C. MEB Özel Yükseköğrenim

Çavuşoğlu Kız Öğrenci Yurdu

Soru Düşünce Öneri ve Eleştirileriniz için lütfen bizimle irtibat kurunuz.

Kız Öğrenci Yurdu

Çavuşoğlu

Düşünceleriniz Bizim için önemliAdınız Soyadınız (Gerekli)

Email Adresiniz(Gerekli)

Mesaj Konusu

MesajınızAdres

Dumlupınar Mahallesi
Karagözoğlu Caddesi No:8
Afyonkarahisar


Telefon

0272-2121030
0272-2130690


Email

bilgi@cavusoglukizyurdu.com

Kroki


Kroki

Yurdumuzdan üniversitenin 3 kampüsüne de ulaşım oldukça kolaydır. Konumumuz çarşı içinde olduğundan dolmuşların ilk kalktığı noktalara 2 dk. ulaşır, yolculuğunuzu oturarak yapma şansına sahip olursunuz.Adres Tarifi:

Çarşıda bulunan Çakmak otel otopark karşısı, aynı zamanda yurdumuza Bankalar Caddesi İşbankası yanındaki Soydan Otel’in bulunduğu aradan girerek ulaşabilirsiniz.


Yurdumuzdan kampüslere ulaşım:

Yurdumuzdan üniversitenin 3 kampüsüne de ulaşım oldukça kolaydır. Konumumuz çarşı içinde olduğundan dolmuşların ilk kalktığı noktalara 2 dk. ulaşır, yolculuğunuzu oturarak yapma şansına sahip olursunuz.

Ahmet Necdet Sezer (ANS) Kampüsü:

Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu, Devlet Konservatuvarı, Eğitim Fakültesi, Fen-Edebiyat Fakültesi, Güzel Sanatlar Fakültesi, Hukuk Fakültesi, İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi, Mühendislik Fakültesi, Teknik Eğitim Fakültesi, Veteriner Fakültesi, Fen Bilimleri Enstitüsü, Sağlık Bilimleri Enstitüsü, Sosyal Bilimler Enstitüsü

Yurdumuzdan 100mt yürüyerek PTT önünden geçen toplu taşıma araçları ile ulaşabilirsiniz. Bu taşıma araçları 2. Öğretim öğrencileri içinde uygundur.

Ali Çetinkaya Kampüsü:

Tıp Fakültesi, Afyonkarahisar Meslek Yüksekokulu, Rektörlük ANS Araştırma ve Uygulama Hastanesi

Yurdumuzdan 100 mt yürüyerek PTT önünden geçen toplu taşıma araçları ile ulaşabilirsiniz. Bu taşıma araçları 2. Öğretim öğrencileri içinde uygundur.

Ahmet Karahisari Kampusü:

İslami İlimler Fakültesi

Yurdumuzdan 100 mt yürüyerek Ziraat Bankası önünden geçen toplu taşıma araçları ile ulaşabilirsiniz. Bu taşıma araçları 2. Öğretim öğrencileri içinde uygundur.

Kayıt için gerekli belgeler:

Öğrenci Belgesi

Nüfus Cüzdanı Fotokopisi

Aile Nüfus Kayıt Örneği

Sağlık Raporu

Adli Sicil Kaydı

4 Adet Vesikalık Fotoğraf

İkametgah


Kayıt

Kayıt İçine Gerekli Belgeler


Sosyal Medya

Sosyal medya hesaplarımızdan güncel bilgilerimizi takip edebilir, Foursquare’de checkin yaparak süpriz ödüller kazanabilirsiniz.

Çavuşoğlu Kız Yurdu